Uutissi tamperelt

Tampereen yliopistos on alettu tutki tota ekolokia kovi. Siäl on huamattu et mustanmakkaran kans tarjotut pualukat ei men kertasyämisel juur miksikä ja sen tähren ne selvittä ny voisisiks niit kiärrättä.

Turus on koeajettu Uudeskaupunkis valmistetui sähköautoi. Tamperen kaupunki olis halunnu tämmössi esittelyi kans mut luapus sejjälkeen ku oliva laskene ettei kannata: Ukist on Tamperel sevverran pitkä matka et tuski johrot kumminka riittäis.

Noit on noit painel pruuttavi harjattomi pikapesulaitteistoi Tampere hualtoasemil kans. Piänt kritikki on esittäne vallankim moottoripyäräilijät mil ei meina pyssy kypärät pääs.

Kiva päivä sul …Nääs

Kaarinan Autolasissa asiakaspalvelu kaiken keskiössä

________________________________________________________________________________________ Kokenutta osaamista autolasialalla – Kaarinan Autolasi palvelee asiakkaan arkea helpottaen Autolasiala on muuttunut valtavasti viimeisten vuosikymmenten aikana. Yksi muutoksen

Lue lisää

8.3 ruusu kaikille naisille

Naistenpäivänä Teissä on voimaa,lämpöä ja viisautta. Te kannatte arkea,rakennatte huomistaja teette maailmastahieman paremman paikan. Hyvää naistenpäivää kaikille naisille. 🌷 _________________________________________________________________________________

Lue lisää


Näytä kaikki yritykset